Saranlar evden eve nakliyat firması olarak; metropol yaşantısının vazgeçilmezi olan ofis taşıma gerçekleştiriyoruz. Ofis malzemeleri ticari bir kuruluşun en önemli parçası olduğundan dolayı, yapılan işin son derece hassas olması gerekmektedir. Taşınan eşyaların ve malzemelerin fiziksel bir hasar alması veyahut çalışma akışını bozacak şekilde zarar görmesi, yapılan işin başarısızlıkla sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bu sebeple, ofis malzemeleri taşınırken normal işlere gösterilen önemden daha fazlası gösterilmelidir.

Ofis Taşıma da Yoğun Dikkat Kusursuz İş

Nakliyat; sektördeki küçükten büyüğe birçok firmanın yapabileceği bir iş olmasına rağmen ofis taşımacılığı, daha çok deneyim gerektiren bir iştir. Hassas ve kırılgan eşyalar, önemli verilerin tutulduğu bilgisayarlar, evrak dosyaları, deskler ve özel yapım mobilyalar bunlardan sadece birkaçıdır.

Ofis taşıma işinde sıfıra yakın hata payı gerektiren en önemli aşama, veri taşımadır. Ticari kuruluşun resmi belgelerinin ve evraklarının bulunduğu dosyalar, dokümanlar bu işin bel kemiğini oluşturur.

Tek bir işe odaklanmak yerine, merkezi bölümleri esas almak gerekir. Bir ofisi ofis yapan, kişiselleştirilebilir malzemeleridir. Dolayısıyla taşıma işinde ofisin genelinden ziyade, ilk olarak birincil derece öneme sahip kısımlar aktarıma çıkarılır. Bunlar sırasıyla; evraklar, sunucu bilgisayarları (server), personel bilgisayarları, özel yapım mobilyalar ve desklerdir.

Saranlar İle Yeni Ofis Yeni Atılım

Firma olarak sadece ev ve eşya taşımacılığı yapmak yerine, ofis ve işyeri taşımacılığı da yapmaktayız. Saranlar evden eve nakliyat olarak, ticari amaçlarınıza deneyimli personellerimiz aracılığıyla hizmet ediyor, yeni ofis ve yeni atılımlarınızı destekliyoruz.

Seçtiğiniz noktadan, diğer bir noktaya ofis taşımacılığınız güven ve hız etkenleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirilmektedir. Gerek fiziksel gerek sanal ofisleriniz; büyük bir titizlik ve dikkatle hiçbir fark gözetmeksizin taşınmakta, iş akışı bozuntuya uğratılmadan yeni yerleşkesine aktarılmaktadır.

Hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetimiz ile ticari kazançlarınız herhangi bir gecikmeye uğramamakta, tek bir gün içerisinde zaman ve mekândan bağımsız olarak iş planınız devam etmektedir.